Про хід виборів, порушення та різні дані екзитполів у Кривому Розі в ефірі 24 каналу розповів Вадим Головченко, координатор спостереження громадянської мережі ОПОРА в Дніпропетровській області.

До теми До поліції надійшло 30 заяв про порушення під час виборів у Кривому Розі

Різні дані екзитполів

Напередодні оприлюднили результати двох екзитполів з протилежними результатами: в одному з опитувань перемогу здобув представник "Слуги народу" Дмитро Шевчик. А дані іншого опитування, участь в якому взяло більше виборців, демонструють, що перемагає представник ОПЗЖ Павлов.

Спостерігачі ОПОРИ помітили лише один екзитпол поруч з дільницями. Вони проводили соцопитування до 18 години. Про другий екзитпол – нам нічого невідомо. Тому трактувати, чому дані відрізняються – важко,
– розповів Головченко.

Які порушення зафіксували

Явка під час повторного голосування на виборах мера Кривого Рогу за даними міської ТВК склала понад 35%. До поліції надійшло 30 повідомлень про порушення закону. Також склали 2 адмінпротоколи та відкрили 2 кримінальні провадження.

Громадська організація ОПОРА протягом дня також фіксувала порушення. Втім вони були не такі суттєві, щоб вплинути на результати голосування. Зокрема, серед них і такі:

Більше про вибори у Кривому Розі дивіться у відео: