Інцидент трапився на перехресті вулиць Яворницького та Барикадна. Дівчина впала 14 липня приблизно о 14:20 годині.

Інший випадок У Києві на вулицях утворились ями з водою: в одну впала жінка, – відео

Попереджали тільки криком

З-під землі на бульварній частині проспекту вибризкувала вода. Вона заливала проїжджу частину й тротуар. Дівчина йшла зі сторони Катеринославського бульвару та почала рухатися пішохідним переходом.

Працівники аварійної бригади "Дніпроводоканалу" спробували попередити, що не варто це робити. Проте вона неправильно їх зрозуміла та все ж спробувала перестрибнути прорив.

За словами потерпілої, в цьому місці не було жодних обмежувальних знаків або огорожі. Тому вона подумала, що говорять не наступати в багнюку.

Місце, де трапився цей прорив і коментар потерпілої: відео "Інформатора"

У воді залишився телефон

Нога дівчини потрапила на "антипарковочну" напівсферу за метр від місця прориву. У цей момент під землю пішла частина тротуару разом із дівчиною.

Комунальники одразу витягнули потерпілу та вона виявилася неушкодженою. Проте у воді залишився її iphone 11. Смартфон виловили та віддали власниці тільки згодом.

Зауважте У центрі Львова утворилось величезне провалля: рух транспорту обмежили – фото

Там перекрили дорогу

Працівники "Дніпроводоканалу" відкачали воду з місця прориву. Виявилося, що відбулося розмиття ґрунту під проїжджою частиною.

Тому в цьому місці частково обмежили рух. А саме, заборонили їхати двома правими смугами проспекту Яворницького в напрямі пам'ятника Слави.

Провалля, в яке впала дівчина / Фото "Інформатора"