Коли відео розмови з власницею змії оприлюднили 26 серпня, воно набрало дуже багато переглядів та різних коментарів. Зокрема, багато людей обурилися, оскільки рептилія повзала неподалік від дитячого майданчика.

Зверніть увагу Возили леопарда в автомобілі по Одесі: той виглядав з вікна та облизувався – відео

Думки користувачів розділилися

Цього удава звати Сем і йому 2 роки. Його власниця розповіла, що вивела домашнього улюбленця на прогулянку вдруге. Мовляв, користується моментом, поки ще тепло.

Проте по коментарях під відео помітно, що далеко не всім подобається вчинок дівчини. Один із користувачів натякнув на те, що це неправильно, оскільки мають бути "заходи безпеки", як намордники в собак. Проте не надто зрозуміло, що потрібно одягати на великого плазуна.

Та, слід зауважити, більшість коментаторів більш лояльно поставилися до цього. Вони висловили свою підтримку власниці, яка отримала немалу порцію негативу у мережі. Також писали про те, що ця змія зовсім не небезпечна, коли не підходити до неї без дозволу власниці.

У Дніпрі вигулювали удава: дивіться відео спільноти "Райончик"

Що відомо про цю рептилію


Удав звичайний – це рептилія, яка в у неволі може вирости до 2 – 3 метрів. Змія немає отрути й харчується переважно ссавцями та птахами. Більшість життя проводить на землі, проте непогано плазує і по деревах.

Інформація взята з Вікіпедії

Інші новини про змій

  • У селі Сурсько-Михайлівка на Дніпропетровщині змія залізла на територію дачного будинку. Плазун випав просто біля вхідних дверей, а потім його віднесли до річки.
  • У Києві змія маїсовий полоз 1 липня утік від власників через вікно і заховався у машині таксі. Тварина змогла спуститися по дереву з четвертого поверху. згодо його спіймали та повернули власникові.