Про це пише відомий волонтер Роман Сіницин на своїй сторінці у Facebook.

Також він оприлюднив цитату, з якої випливає, що Глуховеря прикривав дії міліції, коли ті допомагали ті тушкам під час кривавого побоїща 26 січня 2014 року.

Читайте також: Підопічний Авакова був присутнім під час штурму сепаратистами Харківської ОДА, – журналіст

"І ще одна цитата: "Нагадаємо, за підсумками внутрішнього розслідування про те, що міліціонери "не перешкоджали "тітушкам" нападати на городян 26 січня 2014 року під час кривавого побоїща перед Дніпропетровською облдержадміністрацією Віталій Глуховеря заявляв, що даних про взаємодію його співробітників з "тітушками" у висновках службового розслідування немає", – зазначив активіст.

Як доказ хибності такого твердження волонтер опублікував відео тих подій.

Крім того, Роман Сініцин оприлюднив фото поліцейського, на якому того зображено у футболці з написом "СРСР".

Як відомо, Глуховеря займав посаду начальника Дніпропетровської обласної міліції у 2014-2015 роках.

Увага! Ненормативна лексика!

Нагадаємо, 9 травня у Дніпрі стались сутички між колоною "Опозиційного блоку", яку очолив опальний нардеп Олександр Вілкул, та ветеранами АТО. Згодом стало відомо, що участь у бійці брали і правоохоронці. Вже 10 травня очільник МВС Арсен Аваков підписав накази про звільнення з посад одразу кількох головних правоохоронців Дніпропетровщини.

Згодом новим очільником обласної поліції було призначено Віталія Глуховерю, а Патрульну полцію Дніпра очолив Володимир Богоніс.