Сесія міськради у Кривому Розі нагадувала "експрес-п'ятихвилинку", оскільки після представлення, новий так званий очільник міста Юрій Вілкул одразу ж її закрив. Рішення проводити сесію ухвалили пізно вночі. Хоча, за законом, попередити депутатів про скликання мають за 24 години.

Не завадило відкриттю сесії і те, що на одній дільниці перераховуватимуть голоси. Крім того, ТВК має розглянути ще більше 10 скарг. Позицію Самопомочі підтримали політична партія "Сила людей" та УКРОП, які також відмовилися заходити до сесійної зали.

А ось представники "Батьківщини", "Народного фронту", "Радикальної партії Олега Ляшка" та "Солідарності" в ТВК голосували в унісон з "Опозиційним блоком". І це попри запевнення їхніх лідерів, що стоятимуть на боці жителів Кривого Рогу.

Нагадаємо, вчорашнє засідання міськвиборчкому, де мали розглядати скарги щодо порушень під час волевиявлення, супроводжувався численним мітингом небайдужих городян. Люди переконані — вибори мера сфальсифіковані.

Читайте також: "Самопоміч" має дві вимоги щодо результатів виборів у Кривому Розі

Не вірять у перемогу старого очільника міста Юрія Вілкула, адже представник "Самопомочі" Юрій Милобог однозначно лідирував на 6 із 7 дільниць. Вілкул же лише на одній — саме там в Інгулецькому районі й призначили перерахунок голосів.