Масові заходи – основний чинник розповсюдження COVID-19

У МОЗ підрахували, що з 298 випадків, які виявили за добу на Дніпропетровщині, 242 – в обласному центрі. Про це Степанов повідомив під час брифінгу, інформує 24 канал.

Актуально В Україні виявили 3372 хворих на COVID-19 за минулу добу

Великих спалахів на підприємствах та у гуртожитках немає. Отож, наголосив урядовець, це просто зростання загальної кількості хворих серед містян.

Я думаю, що не дуже складно провести ланцюг – з точки зору святкування, проведення масових заходів, які відбувалися. І це ще раз говорить про те, що саме масові заходи є одним із основних чинників розповсюдження коронавірусної хвороби,
– розповів Степанов.

Очільник МОЗ зазначив, що будь-яке святкування супроводжується порушення протиепідеміологічних заходів.

У Запоріжжі провели великий музичний фестиваль

У МОЗ попередили, проведення музичного фестивалю, який відбувся 19 – 20 вересня у Запоріжжі, може призвести до швидкого зростання кількості хворих на COVID-19.

Степанов нагадав, що проведення масових заходів заборонене карантинними обмеженнями. Місцевій владі міністр порадив подумати про здоров'я виборців, а не про політику.

Яка ситуація з коронавірусом в Запоріжжі та на Дніпропетровщині?

Станом на 24 вересня у Дніпропетровській області виявили 4 692 випадки коронавірусу, з них 94 – летальні. За останню добу СOVID-19 діагностували у 298 осіб.
Щодо Запоріжжя, то на коронавірус захворіли 3 288 мешканців області, 50 людей померли. За останню добу виявили 139 нових випадків недуги.