Про це зранку повідомив у Facebook народний депутат Ярослав Маркевич.

Кривой Рог. Единодушная комиссия и косточка для проукраинских сил.Избирательная комиссия отказалась рассмотреть жалобы...

Posted by Yaroslav Markevich on 17 листопад 2015 р.


За його словами, комісія відразу приступила до реєстрації депутатів.

Нагадаю, переможцем у мерських перегонах вони раніше визнали Вілкула. Тому на першу ночі у Кривого Рога (на думку виборчої комісії) є законно обраний мер і депутати,
— розповів політик.

Водночас виборча комісія призначила засідання міської ради на 9:00 18 листопада, тобто на сьогодні.

"Розуміючи, що проукраїнську громадськість треба задобрити/відвернути, комісія (з панського плеча) дозволяє нам зробити перерахунок на ОДНІЙ виборчій дільниці. Решта скарг (21 штука) – відмовити. Відмовити не складно, оскільки в комісії ЗА Вілкула 12 з 18 членів комісії. Разом голосують ОППО, БЮТ, БПП, НФ, РПЛ", — наголосив Маркевич.

Як відомо, у Кривому Розі пройшов другий тур виборів мера, на яких міська ТВК в рекордно короткі терміни визнала "переможцем" представника "Опоблоку" Вілкула. Різниця у голосах між Вілкулом та його суперником від "Самопомочі" Юрієм Милобогом — у межах похибки.

"Самопоміч" вимагатиме у суді скасування результатів голосування на дільницях в Кривому Розі. За фактами виборчих фальсифікацій у Кривому Розі відкрили кримінальне провадження.