Відповідне рішення апеляційний суд у Дніпропетровську озвучив вранці 27 листопада.

Про це у своєму Facebook написав нардеп Василь Підлужний.

"Щодо недійсності голосування відмовляють... Суд самоусунувся від оцінки лівих документів і вказує, що дані питання підлягають розгляду в кримінальному провадженні. Рішення залишили без змін", — написав Підлужний.

По недійсності голосування відмовляють... Суд самоусунувся від оцінки лівих документів та вказує, що дані питання підля...

Posted by Vasilyi Pidluzhnyi on 26 листопад 2015 р.

Рішення довелось чекати більше 10 годин, зокрема, суд відмовився визнати вибори на спецдільницях недійсними, суд постановив, що доказів від позивача недостатньо, щоб спростувати рішення першої інстанції.

Суд залишив рішення окружного суду без змін та відмовив повністю в апеляційній скарзі!
— написала Надія Рогоза.

Чекали рішення 10 годин і дочекалися...1)Суд відмовився визнати вибори на спецдільницях недійсними.2) Суд не взяв на ...

Posted by Nadya Rogoza on 26 листопад 2015 р.

Нагадаємо, після другого туру виборів міського голови у Кривому Розі розпочались масові мітинги місцевих мешканців. Вони протестують проти того, що ЦВК поспішно визнала мером висуванця від "Опозиційного блоку" Юрія Вілкула.

Згідно з протоколами, відрив Вілкула від Милобога становив лише 752 голоси. У "Самопомочі" заявили про фальсифікації, які вплинули на результати голосування і подали через це до суду.