1 вересня в Україні стартував 9 сезон "Х-фактору". Як і в минулому сезоні, зірковими суддями проекту стали співачка Настя Каменських, яка виступає під псевдонімом NK, секс-символ українського шоу-бізнесу співак Олег Винник, музикант та співак Дмитро Шуров, більш відомий як Pianoбой, та талановитий композитор і співак Андрій Данилко.

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 7 випуск: які незвичайні учасники прийшли на 7 кастинг

Згідно з анонсом, шоу відзначиться кількома змінами. Так, на проект прийдуть відомі зірки 1990-их та 2000-их. Окрім цього, автори проекту покажуть закулісне життя учасників "Х-фактор" в стилі реаліті-шоу. Відтак, люди зможуть зазирнути за лаштунки популярного шоу та побачити, як відбувається підготування до виступу.

Шостий кастинг "Х-фактора" провели 6 жовтня у Дніпрі. Талановиті вокалісти вразили зіркових суддів шоу, відтак чимало українців пройшли до наступного етапу проекту.

Першою на сцену грандіозного шоу Х-фактора вийшла енергійна 22-річна Катерина Романчук, яка любить виділятися з натовпу. Дівчина запалила зал піснею Alice Merton – "No Roots". Своїми танцями та співом вона захопила членів журі, тому Катерина отримала від них чотири "так". Учасниця пройшла до наступного туру.

Х-фактор 9 сезон 6 випуск дивитись онлайн: виступ Катерини Романчук


Другим прийшов заполонити суддів шоу харизматичний Олександр Брянгін, що працює ведучим. Він заспівав душевну пісню Рождена "Знаєш". Його унікальний голос вразив членів журі. Вони сказали Олександрові три "так", лише Дмитро Шуров розкритикував його виступ, оскільки йому не вистачило "людяності в очах". В результаті співак все ж пройшов до тренувального табору.

Х-фактор 9 сезон 6 випуск дивитись онлайн: виступ Олександра Брянгіна


Наступним виступив колектив "Дівчата" із Запоріжжя, вони привезли подарунки для журі "Х-фактору". Жінки виконали щиру авторську пісню "Дієта", яка дуже розвеселила весь зал. Двох суддів шоу віддали за їхній виступ "так", а Pianoboy та Настя Каменських сказали "ні", тому гурт не пройшов далі.

Х-фактор 9 сезон 6 випуск дивитись онлайн: виступ гурту "Дівчата"


Четвертою заспівала чарівна Галина Єрьоменко. Вона виконала пісню Lauren Christy – "The Color Of The Night", чим і заполонила суддів. Члени журі оцінили її виступ у чотири "так", тому ми побачимо Галину в наступному турі.

Х-фактор 9 сезон 6 випуск дивитись онлайн: виступ Галини Єрьоменко

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 4 випуск: які неочікувані учасники прийшли на четвертий кастинг шоу

Після цього спробувати себе на "Х-факторі" вирішив Костянтин Олійник, який нині працює пожежником. Зворушлива пісня гурту "Рождество" – "Ти знаєш, так хочеться жити" у його виконанні надзвичайно сподобалася суддям, проте не всі віддали свої голоси "за" – Дмитро Шуров сказав "ні". Все ж Костянтин пройшов далі.

Х-фактор 9 сезон 6 випуск дивитись онлайн: виступ Костянтина Олійника


Шостими вийшли на сцену круті хлопці з гурту "Cherry-Marry", які приїхали з Миколаєва. Вони виконали авторську рок-пісню "More Fire". Гурт "зарядив" та здивував членів журі, тому вони отримали чотири "так" та пройшли до тренувального табору.

Х-фактор 9 сезон 6 випуск дивитись онлайн: виступ гурту "Cherry-Marry"


Наступною вразити суддів спробувала впевнена в собі 24-річна Анна Денісова. Дівчина заспівала пісню Bishop Briggs – "River". Її виконання сподобалося суддям, проте їх думки розділилися. Настя Каменських та Олег Винник віддали своє "так", але Андрій Данилко та Дмитро Шуров сказали "ні", тому Анна не пройшла до наступного туру.

Х-фактор 9 сезон 6 випуск дивитись онлайн: виступ Анни Денісової


Далі виступила 30-річна Анастасія Сінякова з Ніжина, яка поки співає в електричках, щоб заробити гроші на життя. Дівчина прийшла до суддів з подарунками та заспівала душевну пісню Ірини Білик "Про кохання". Члени журі сказали їй чотири "так", Анастасія пройшла в тренувальний табір.

Х-фактор 9 сезон 6 випуск дивитись онлайн: виступ Анастасії Сінякової


Дев’ятою виступила щира подружня пара – гурт "Женя та Катя". Вони емоційно виконали власну пісню "Втомлене місто", яка приємно вразила суддів. І хоч члени журі похвалили їхній музичний талант, гурт отримав лише три "так" та одне "ні" від Олега Винника. Та в результаті дует пройшов далі.

Х-фактор 9 сезон 6 випуск дивитись онлайн: виступ гурту "Женя та Катя"

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 3 випуск: хто заполонив суддів своїм талантом на кастингу

Потім вийшов на сцену 32-річний Поль Манондіз, який приїхав на кастинг шоу з Парижа. Підтримати його вирішила українська народна співачка Ніна Матвієнко. Поль заспівав енергійну пісню "J'accuse mon père" французькою мовою, але після цього заспівав ще українську пісню "Рідна мати моя". Судді позитивно оцінили його виступ та сказали йому чотири "так".

Х-фактор 9 сезон 6 випуск дивитись онлайн: виступ Поля Манондіза


Наступними виступили ексцентричні хлопці Тарас та Денис, які називають себе гуртом "На хвилину вперед". Вони виконали щиру авторську пісню "Help me", яка вразила членів журі. Гурт отримав від них чотири "так", тому пройшов до наступного туру.

Х-фактор 9 сезон 6 випуск дивитись онлайн: виступ гурту "На хвилину вперед"


Дванадцятою заспівала Тетяна Абакумова, яка зараз працює таксисткою. Дівчина виконала пісню Олега Винника "Вовчиця". Проте вона дуже розхвилювалася та почала забувати слова, рятувати ситуацію взявся Винник, який підспівував їй. Судді не дали їй шансу пройти далі, бо сказали три "ні".

Х-фактор 9 сезон 6 випуск дивитись онлайн: виступ Тетяни Абакумової


Після цього на кастинг прийшла тендітна 19-річна Вікторія Кімстач, яка все життя мріяла стати співакою. Дівчина під акомпонемент гітари виконала авторську пісню "Гірляндочка". Судді зазначили, що її виступ був дуже щирим та захопливим, проте лише Андрій Данилко сказав "так", а Дмитро Шуров, Настя Каменських та Олег Винник віддали своє "ні".

Х-фактор 9 сезон 6 випуск дивитись онлайн: виступ Вікторії Кімстач


Далі вийшов на сцену 20-річний Ярослав Михайлюта, що працює фотографом. Він виконав кавер-версію пісні Ірини Білик "Сніг". Членів журі вразив та одночасно розвеселив його виступ. Проте їх думки розділилися: Настя Каменських сказала йому "так", а Олег Винник та Дмитро Шуров – "ні". Ярослав не пройшов до наступного туру.

Х-фактор 9 сезон 6 випуск дивитись онлайн: виступ Ярослава Михайлюти

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 2 випуск: хто розчулив та здивував суддів шоу

П’ятнадцятим виступив амбіційний 27-річний Ангел Георгієв. Він чудово виконав пісню Giuseppe Di Stefano – "Dicitencello Vuie" болгарською мовою. Членів журі заполонив його прекрасний голос, тому вони сказали учаснику чотири "так". Ангел пройшов до тренувального табору.

Х-фактор 9 сезон 6 випуск дивитись онлайн: виступ Ангела Георгієва


Наступною підкорити суддів спробувала чарівна Анна Капінус. Вона красиво заспівала пісню Гайтани та гурту "Скай" – "Не йди". Дмитро Шуров та Андрій Данилко сказали за її виконання "ні", а Настя Каменських та Олег Винник (хоча самовпевненість учасниці дещо розізлила його) віддали свої голоси "за". Нажаль, Анна не пройшла далі.

Х-фактор 9 сезон 6 випуск дивитись онлайн: виступ Анни Капінус


Сімнадцятим вийшов на сцену 27-річний Володимир Кабачок, що заспівав пісню Михайла Круга "Приходьте в мій дім". Його виступ сподобався суддям, проте Володимир отримав від Насті Каменських, Андрія Данилка та Дмитра Шурова "ні", тільки Олег Винник сказав "так".

Х-фактор 9 сезон 6 випуск дивитись онлайн: виступ Володимир Кабачок

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 1 випуск: хто підкорив суддів у перший прем'єрний день кастингу

Останнім виступив поважний чоловік Ігор Нагорнюк, що до кінця виступу не міг повірити, що насправді потрапив на це грандіозне шоу. Він заспівав енергійну пісню Стапана Гіги "Цей сон". Члени журі оцінили його виступ у чотири "так", тому Ігор пройшов до тренувального табору.

Х-фактор 9 сезон 6 випуск дивитись онлайн: виступ Ігора Нагорнюка


Х-ФакторЦе музичне талант-шоу, основною метою якого є пошук і розвиток пісенного таланту конкурсантів. Всі конкурсанти обираються шляхом публічних прослуховувань. 1 вересня 2018 року в Україні стартував 9 сезон шоу "Х-фактор".