Про це заявив голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник. За його словами, саме із Першотравенська вірус почав поширюватись в інших містах області.

Актуально Причащалися з однієї ложки, але слизової не торкалися: скандальне відео зі Львова і реакція УГКЦ

Спочатку Святослав Олійник поширив інформацію про те, що коронавірус в місті нібито розпочався через з'їзд баптистів. Однак згодом вибачився перед баптистською спільнотою і заявив, що переплутав інформацію. Адже у Першотравенську взагалі немає баптистської громади.

Натомість, глава облради зазначив, що мав на увазі іншу релігійну організацію – ХЗ "Нове покоління", куди на збори і навчання приїжджали люди з-за кордону. Саме в цьому середовищі, за словами Олійника, були виявлені випадки коронавірусу.

Наразі поліцією встановлені всі учасники зібрання. Ситуація, як каже голова обласної ради, контрольована.

Водночас Олійник наголосив, що дві особи, у яких підтвердили COVID-19, і вони про це знали, покинули місце ізоляції та вирішили поїхати до Дніпра.

Вони були спіймані, в буквальному сенсі цього слова, оштрафовані і повернуті додому. Прошу керівників релігійних організацій утриматися від проведення масових заходів,
– розповів голова обласної ради.

Зверніть увагу! Наразі місцева влада ухвалила рішення про обмеження виїзду з Першотравенська та в'їзду до міста з 8 квітня.

Дивіться відео заяви Святослава Олійника:

карантин
Нові карантинні обмеження / Інфографіка 24 каналу