Про це повідомив головний редактор видання "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов. Він заявив, що група озброєних людей в екіпіровці співробітників правоохоронних органів прибули до будинку Кличка 18 травня о 7:30.

Важливо Спецоперація проти мене особисто, – Кличко про обшуки у КМДА

Що відомо про обшуки у Кличка

За даними Бутусова, озброєні люди завітали до будинку мера столиці на вулиці Богдана Хмельницького. Вони перебували у під'їзді поруч з будинком Кличка приблизно годину. Сам мер о 7:00 виїхав на тренування і розминувся з групою ймовірно правоохоронців.

В ефірі одного з українських телеканалів прессекретарка Кличка Оксана Зинов'єва повідомила каналу, що обшуки у квартирі мера Києва так і не відбулися. 

Надійшла інформація, що озброєні люди увірвалися в під'їзд. А зараз вони чи то злякалися, чи то що, але пішли в іншу квартир,
– розповів Кличко.

Самі ж правоохоронці заявили, що обшуки відбувалися не у помешканні Кличка. Водночас сам мер у цьому не впевнений. Аби переконатися, що у квартирі не проводили обшуки, Віталій Кличко запросив журналістів до себе додому. Там дійсно не було сторонніх людей. 

Зинов'єва у коментарі "Українській правді" зазначила, що у під'їзді Кличка чекали приблизно 20 людей. Вони приїхали "на бусиках, у шоломах та зі зброєю".

Що цьому передувало

Нещодавно правоохоронні органи прийшли з обшуками майже у всі основні комунальні підприємства столиці. Кличко одразу заявив, що це тиск на нього та міську владу, але в офісі президента запевнили, що політики у цих обшуках немає.

Натомість Кличко наголосив, що його команда постійно співпрацює з правоохоронцями у плані антикорупційної діяльності. Однак масові обшуки нібито проводять з метою провчити представників місцевої влади.