Українці починають активніше користуватися залізницею. Особливих корективів у правила, яких потрібно дотримуватися, війна не внесла, але варто бути ознайомленим з чинними нормами та положеннями.

Важливо знати В Енергодарі партизани ліквідували двох окупантів-патрульних, – ЗМІ

Контроль за виконанням правил посилився

Як повідомив глава правління "Укрзалізниці" Олександр Камишін, правил проїзду та перевезення ніхто не змінював з 2006 року. З початку повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну нових правил не запроваджували, а от контроль за дотриманням чинних посилився. Про це він заявив в ефірі національного телемарафону, передає 24 канал.

Тому не варто намагатися перевозити залізницею будь-які небезпечні предмети, адже вони будуть вилучені в ході перевірки.

В країні йде війна, з'являється багато зброї, є ризики, що може бути перевезена вибухонебезпечна речовина. Вокзали та поїзди мають залишитися зоною підвищеної безпеки. Саме тому ми підвищуємо контроль за багажами та нашими пасажирами,
– повідомив Камишін.

На запитання ведучого про можливість перевозити звичайний ніж глава "Укрзалізниці" додав, що під забороною будь-яка холодна зброя.

Війна Росії проти України: коротко про останні події

  • Блокування Чорного моря російськими окупантами загрожує глобальній продовольчій безпеці. Туреччина вирішила, що може домовитися з агресором про вивезення українського зерна і без України. Президент Володимир Зеленський повідомив, що експорт українського зерна Чорним морем можливий лише тоді, коли кораблі країн-партнерів організують для цього безпечний коридор.
  • Наступ відважних воїнів ЗСУ на Херсонщині триває. Наші героїчні захисники та захисниці невпинно просуваються, Таврійське – повністю під контролем України.
  • У Брянській області лунали вибухи на території військової частини. Як стало відомо згодом, вогонь знищив багато російської військової техніки. Згідно з припущеннями, саме в цій частині окупанти ремонтували свої бойові машини, які вийшли з ладу у боях проти героїчних ЗСУ.

Дивіться також – на Росії запалала військова частина з технікою – відео