Перед початком пленарного засідання у четвер, 8 вересня, нардеп відповів на незручні запитання журналістів щодо купівлі дорогої квартири в центрі Києва.

"Квартира куплена абсолютно прозоро, якщо виникають будь-які сумніви – це ознака до моєї готовності до відповідей на запитання. Буде перевірка НАБУ і я вважаю, що це компетентний орган, який має зробити свої висновки і тут взагалі немає жодної проблеми", – сказав Сергій Лещенко.

У нас корупціонери ховаються за офшорними компаніями, підставними особами, займаються розкраданням бюджетних коштів, в моєму випадку йдеться про абсолютно протилежну ситуацію.

Нардеп зауважив, що у пресі інформація про його доходи є неправдивою, оскільки там немає даних про його доходи за кордоном, а також дохід від підприємницької діяльності як фізичної особи підприємця, що проходить по інших відомостях податкової.

Читайте також: Сергій Пшонка, або як вийти заміж за Найєма, – реакція соцмереж на квартиру Лещенка

"Маніпуляція на такому рівні, що ми просумуємо всі гроші за 15 років, тільки курс долара при цьому забудемо поміняти. Колись один долар коштував дві гривні, а тепер коштує – 26 гривень, тому виходять абсолютно інші цифри", – зауважив Сергій Лещенко.

Він зазначив, що його доходи від підприємницької діяльності, коли він був співзасновником "Української правди" вимірювались цифрами до 50 тисяч доларів на рік.

"Ця квартира буде придбана спільно з моєю майбутньою дружиною, яка матиме відповідний дохід. Ця квартира все одно з’явиться в декларації за 2016 рік, яка заповнюється до 1 квітня 2017 року,
– наголосив нардеп, зізнавшись, що пропозиції відомому діджею Анастасії Топольській ще не зробив.

Депутат також розповів, скільки вже встиг заробити цього року.

"Мій дохід зараз – цей дохід від роботи народного депутата, я є координатором журналістських розслідувань в журналі «Новое время», є дохід від публікацій за кордоном, дохід від викладання в Українському католицькому університеті і ще дохід від проекту посольства Нідерландів в Україні, плюс дохід від продажу доходів", – уточнив Лещенко.

За оцінками депутата, його дохід на місяць може вимірюватись до 50 тисяч гривень.

Читайте також: Лещенко та його квартира: коротко про головне