Пряма трансляція на
Останні випуски

"До бою!": українські танкісти заявили про готовність будь-якої миті повернутись на передову

- Читать новость на русском

Доки на українському сході панує хитке, проте офіційне перемир'я, танки від лінії фронту відведені. Та вони недалеко, прогріті та готові будь-якої хвилини повернутись на поле бою.

Українські сталеві монстри прориваються крізь засніжений ліс. Болото та нерівна поверхня для них не проблема. Багатотонні танки зараз у зоні АТО відведені від лінії зіткнення. Але стояти броні не можна, тож її кожного дня прогрівають на полігоні.

"Намагаємось всіма силами, тримаємо все у бойовій готовності. Звісно, бувають у нас проблеми, але ми намагаємось якнайшвидше їх усунути. Як то кажуть, тримаємо себе у формі. Якщо наші сили знадобляться, то ми готові їх надали", – заявив танкіст ЗСУ на позивний "Яструб".

Читайте також: Прем'єра фільму "Кіборги" скоро відбудеться в Україні

Танковий підрозділ на війні із 14-го року. Пройшов не одну гарячу точку. І тепер лише чекає команди "До бою!"

Постійно відточуємо бойові навички, обслуговування бойової техніки. Дарма часу не гаємо. Танковий батальйон готовий для виконання бойової задачі для відбиття агресії Російської Федерації,
– сказав командир танкового батальйону ЗСУ на позивний "Скала".

Емблема українських танкових військ – сталевий кулак, який тримає пірнач. Багатотонні машини Збройних сил України готові завдати потужного удару й піти на прорив ворожих позицій. Чекають наказу.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі