Він казав мені, що визнає, а я навпаки наполягав на тому, що ні, бо щоб таке утнути треба бути божевільним. В результаті я зазнав поразки. Аналізуючи дії того чи іншого політичного діяча, я завжди розглядаю його дії крізь призму законів логіки.

Читайте Путін хоче перевершити Сталіна і заморити голодом Україну та світ: інтерв'ю з експертом

Господар Кремля пішов проти законів логіки

Однак, цього разу мені такий підхід не допоміг, адже кремлівський вождь пішов проти абсолютно усіх законів логіки. Тому ми дійсно можемо очікувати рішення про приєднання Луганди до Росії.

Але знову ж таки, хіба це якось допоможе Путіну? Ні, абсолютно нічим.

Важливо Це якесь дно: у Росії зняли з консервації консерви

Удар санкціями

Сьомий пакет санкцій вже повністю паралізує російську економіку. Такий розвиток подій передбачений у дорожній карті накладання санкцій, розробленій групою Єрмака-Макфола.

Тобто, якщо не дай Боже, президент Путін ухвалить рішення про приєднання квазіреспублік, це спричинить зростання темпів постачання зброї в Україну та посилення санкційного тиску на країну-агресора.

Доля Херсонщини

Так чи інакше, російський фюрер намагається прикрити власні злочинні дії ілюзією якихось правових норм. У Москві досі не переходили цю межу, просто прийшовши і забравши захоплені території без будь-якої спроби оформити це юридично.

Також цікаво – Фінляндія і Швеція хочуть негайно вступити до НАТО: дивіться відео