Наталія Поклонська сама запропонувала записати з нею інтерв’ю. Про це Дмитро Гордон розповів в ефірі одного з українських телеканалів. Мовляв, головною умовою його проведення стало те, що журналіст пообіцяв не вирізати із запису жодного моменту.

До теми Скандальне інтерв'ю з Поклонською долучать до справи проти неї, – прокуратура Криму

Як Гордон пояснив інтерв'ю з Поклонською

Можна не любити чи любити Поклонську, але її цікаво слухати. Я журналіст, і я слухаю всіх, хто представляє для мене як для журналіста інтерес. Якщо завтра Віктор Федорович (Янукович – 24 канал) піде на інтерв'ю, я буду щасливий з ним його зробити,
– заявив Гордон.

Він також зазначив, що в українській політиці і журналістському середовищі багато "психічно хворих, убогих і сірих заздрісників", які можуть тільки критикувати. При цьому, за його словами, в основному невдоволення через інтерв'ю висловлюють політики з партії п’ятого українського президента Петра Порошенка.

Ба більше – своїм інтерв’ю з Поклонською Гордон неабияк пишається. Він вважає, що подібним контентом робить дуже багато для України.

У цьому випадку йдеться про інтерв'ю, повторюся, з людиною, яка стала символом зради. І зрозуміти анатомію цієї людини і анатомію її вчинків – вкрай цікаво. Я беру на себе цю функцію і допомагаю нашій державі дуже правильно складати відповідні документи для судів, в тому числі для Гааги,
– уточнив журналіст.

Що відомо про скандальне інтерв’ю Гордона з Поклонською? Журналіст оприлюднив його на власному ютюб-каналі 11 травня. Відеозапис триває понад 3 години. Під час інтерв’ю колаборантка розповідає про те, що "Крим ніхто не анексовував", негативно висловлюється про заборонений на півострові Меджліс, називає себе "російською українкою" та верзе інші пропагандистські речі.

Це цікаво Скандальне інтерв'ю Поклонської Гордону: як на нього відреагували в Зеленського

Хто така Наталія Поклонська:

  • Це депутатка Держдуми Росії, яка у з 2012 до 2014 року обіймала посаду старшого прокурора Генеральної прокуратури в Києві.
  • У 2014-му Поклонську звільнили з органів прокуратури України. Вона поїхала до Криму та там стала однією з найпалкіших поборниць "російської весни".
  • Вона підтримала анексію Криму та усебічно сприяла цьому. Через це проти Поклонської в Україні відрили кілька кримінальних проваджень, а ЄС, США, Японія та Австралія ввели проти неї санкції.