Про появу в Україні пунктів підтримки Дії у мережі повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Він зазначив, що через кілька днів з'являться й інші такі пункти.

Читайте також У Дії з'явилася можливість отримати COVID-сертифікат на підставі ПЛР-тестів

Пункти підтримки Дії у столиці

Запускаємо пункти команди підтримки Дії з COVID-сертифікатами офлайн у Києві. Ми підкажемо, як вам одразу після вакцинації самостійно згенерувати сертифікат,
– зазначив Федоров.

Наразі команди працюють у таких центрах вакцинації:

  • Центральний залізничний вокзал, площа Вокзальна, 1;
  • ТЦ River Mall, Дніпровська набережна, 12.

Міністр наголосив, що українці починають масово вакцинуватись і генерувати сертифікати. "Це втішні новини, адже чим швидше люди вакцинуються, тим швидше ми вийдемо з червоної зони та повернемось до нормального життя без обмежень", – пояснив він.

Федоров також звернув увагу, що вакцинація і сертифікати є способами втримати економіку країни, бізнесу – не закритись, а людям – почуватися в безпеці.

Можливість отримати COVID-сертифікат на підставі ПЛР-тестів

У Дії проходить бета-тестування COVID-сертифікатів на основі ПЛР-тестів. Щоправда, поки що лише доступні результати аналізів лабораторій "ДІЛА", "Ескулаб", "Смартлаб" і "Дніпролаб".

Такий сертифікат, як і тест, діятиме протягом 72 годин.

Текст допису Михайла Федорова:

Запускаємо пункти команди підтримки Дії з COVID-сертифікатами офлайн у Києві. Ми підкажемо, як вам одразу після вакцинації самостійно згенерувати сертифікат. Уже працюємо в таких центрах вакцинації:
•‎ Центральний залізничний вокзал, пл. Вокзальна, 1
•‎ ТЦ River Mall, Дніпровська набережна, 12
За кілька днів скажемо ще про два нових пункти сапорту, які ми запускаємо.
Українці починають масово вакцинуватись і генерувати сертифікати. Це втішні новини, адже чим швидше люди вакцинуються, тим швидше ми вийдемо з червоної зони і повернемось до нормального життя без обмежень
Вакцинація і сертифікати – це способи також втримати економіку країни, бізнесу – не закритись, а людям – почуватися в безпеці.
До речі, відтепер отримати COVID-сертифікат у Дії стало простіше – для цього більше не потрібен електронний підпис. Тепер треба зайти в застосунок чи портал, натиснути "Отримати сертифікат", і все. Сертифікат згенерується. Підписувати обличчям запит на сертифікат не потрібно.