Після завершення історії щодо постанови Верховної Ради про місцеві вибори, яка блокувала роботу ТКГ, російська сторона та представники ОРДЛО запропонували ідею "дорожньої карти". Про це повідомив глава делегації України у Тристоронньої контактній групі, перший президент України Леонід Кравчук в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

Зверніть увагу Екстрене засідання ТКГ через загибель військових на Донбасі: про що домовились

Пропозиції сторін

Він зазначив, що ніхто не заперечує внесенню пропозицій. Але, оскільки їх внесла лише одна сторона, то Україна також підготує свій план дій і представить його спецпредставникові голови ОБСЄ Хайді Грау.

Є свої напрацювання у посла Мореля. Є серйозні напрацювання у радників "нормандської четвірки". Треба, щоб політична група, за яку відповідає пан Морель, все це обговорила, розглянула,
– ствердив Кравчук.

Дорога до миру на Донбасі

Після розгляду всіх пропозицій в політичній робочій групі, їх обговорять і на засіданні ТКГ.

"Це абсолютно нормальне ставлення до документа такого важливого змісту, який відкриває або закриває дорогу до встановлення миру на Донбасі. Я хотів би, щоб ця дорога відкрилася", – зазначив глава делегації.

Також Кравчук додав, що в запропонованій російською стороною і представниками ОРДЛО "дорожній карті" є прямі доручення Верховній Раді та президентові України. Також він звернув увагу, що в карті немає найголовнішого: щоб її реалізувати – потрібно припинити війну.