Таку думку висловив політолог Володимир Фесенко. Він наголосив, що у питанні відставки Дмитра Разумкова остаточного рішення, ймовірно, нема, проте експерт припустив, хто може замінити главу парламенту на посаді.

До теми Проєкти Разумкова: що може чекати на політичну кар'єру спікера Верховної Ради

"Щодо (заміни – 24 канал) Разумкова, очевидно, є перший віцеспікер Руслан Стефанчук, якому якраз дуже довіряють на Банковій. У нього дуже добрі стосунки з президентом", – сказав Фесенко.

Ймовірні причини заміни Разумкова

Політолог зазначив, що наразі у Дмитра Разумкова непоганий рейтинг довіри, водночас президентський рейтинг – невисокий, але вже помітний.

Вже немає колишньої довіри в стосунках між президентом та спікером Верховної Ради. Дмитро Олександрович дійсно обережно, але починає дистанціюватися від президентської команди,
– вважає Володимир Фесенко.

На його думку, Разумков залишається в команді "Слуги народу", що підтвердив під час свого виступу на прессконференції, проте він трохи "зависає" між командою Зеленського та своєю самостійною кар'єрою.

"Щодо Разумкова – недовіра. Я думаю, не тотальна недовіра, а скоріше, "паростки". Є певне охолодження стосунків і бажання, знову ж таки, поставити на посаду спікера повністю свою людину", – сказав Фесенко.

Володимир Фесенко про ймовірну заміну голови парламенту: дивіться відео