Представники кількох авіавузлів заявили, що придбання поки що неможливо, оскільки необхідно визначити порядок їх сертифікації та встановлення. Про це повідомляють пропагандистські ЗМІ, інформує 24 Канал.

До теми Повертаються вражати своїх творців, – у Зеленського відреагували на атаку дронів по Москві

Проблеми окупантів із захистом аеропортів від дронів

Як стало відомо, російські аеропорти не можуть розпочати закупівлю спеціального технічного обладнання для захисту від безпілотників.

Регіональна влада зараз формує штаби, до складу яких входять ФСБ, Росгвардія, інші органи. Вони, у свою чергу, складають списки критично важливої інфраструктури, яка обов'язково підлягає оснащенню засобами боротьби від БПЛА. Наприклад, аеропортів. Оператори ж авіавузлів кажуть, що вони не мають жодного припису про можливість застосувати той чи інший засіб,
– побідкався гендиректор компанії "Юмірс" Андрій Клюєв.

Проблему із закупівлею засобів боротьби з БПЛА також підтвердив директор аеропорту Пензи Юрій Осколков.

Окрім цього, у пресслужбі калінінградського Храброво повідомили, що чекають від Росавіації та Мінтрансу рекомендацій та сертифікованого обладнання.

В аеропорту Внуково розповіли, що служби транспортної та авіаційної безпеки аеропорту не займаються протиповітряною обороною, а забезпечують безпеку на землі.

Атака дронів на Москву: що відомо

  • 30 травня у Росії заявили про невідому атаку дронами.
  • Спершу російські ЗМІ писали, що Москву атакували 32 безпілотники. Так, 19 були збиті в Підмосков'ї, близько 10 впали в межах міста, зачепившись за дерева.
  • Згодом міноборони Росії заявило, що буцімто Москву атакували 8 БпЛА й усі цілі були збиті. В атаці вже звинуватили Україну.
  • До речі, 3 дрони потрапили в житлові будинки на Ленінському проспекті, Профспілковій вулиці та вулиці Атласова у Новій Москві. Кажуть, що постраждалих немає.