Радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк в ефірі російського телеканалу прокоментував нашестя безпілотників в Москві, пише 24 Канал.

Дивіться також "Опасно очень": в Росії істерика через "атаку"дронів на будинки в Московській області

Подоляк прокоментував ранкову "атаку" дронів на Москву

Михайло Подоляк зауважив, що те, що відбувається у Москві з дронами Україну мало цікавить. Нас хвилює те, що щоночі Росія тероризує дронами-камікадзе українські міста.

При цьому він натякнув, що ми живемо в еру штучного інтелекту. Тож можливо не всі дрони, які летять з Росії атакувати Україну, хочуть це робити й повертаються назад.

Можливо, не всі дрони готові атакувати Україну і хочуть повернутися до своїх творців і відповідним чином поставити запитання: "А навіщо ви відправляєте бити по дітях України, по Києву і так далі?
– заявив Михайло Подоляк.

Чи причетна Україна до атаки на Москву

Михайло Подоляк сказав, що Україна не причетна до атак на Москву, хоч із задоволенням за ними спостерігає. При цьому він додав, що тих, хто скоює злочини проти України, обов'язково буде притягнуто до відповідальності.

Тим часом речник Повітряних сил Юрій Ігнат сказав, що те, що відбувається в небі Росії, він коментувати не буде. Проте також сказав, що це приємне видовище.

Що відомо про обстріл Москви

  • Зранку 30 травня, після масованої атаки на Київ дронами-камікадзе, у Росії заявили про невідому атаку дронами.
  • Спершу російські ЗМІ та низка телеграм-каналів з посиланням на свої джерела писали, що Москву атакували 32 безпілотники: 19 були збиті в Підмосков'ї, близько 10 впали в межах міста, зачепившись за дерева.
  • Проте згодом міноборони Росії заявило, що буцімто Москву атакували 8 БпЛА й усі цілі були збиті. В атаці традиційно звинуватили Україну.
  • Зауважимо, що 3 дрони потрапили в житлові будинки на Ленінському проспекті, Профспілковій вулиці та вулиці Атласова у Новій Москві. Постраждалих немає.