Останній пост у соцмережах Дейдей залишив 28 лютого. У мережі повідомляють, що він загинув у бою, але поки що інформація не підтверджена.

До теми У війні з окупантами загинув легендарний боєць Яшка Циганков

Мій Євгене Дейдею, я дуже люблю тебе. Ти ж присягався бути зі мною до кінця життя. Я не знаю, що робити тепер. Не знаю, як мені тепер жити. Я знаю тільки те, що я любитиму тебе до моєї смерті, й назавжди залишуся твоєю дружиною,
– написала Дарина у своєму інстаграмі.

Що відомо про Євгена Дейдея:

  • 10 вересня 2014 на з'їзді партії "Народний фронт" разом з іншими командирами добровольчих батальйонів був включений до Військової ради – спеціального органу, який розроблятиме пропозиції по обороноздатності України.
  • У 2014 Дейдея обрали до Верховної Ради України (8 скликання) по списку партії "Народний фронт". У березні 2015 став членом Міжфракційного депутатського об'єднання "Депутатський контроль".
  • У 2014 році Євген Дейдей став координатором батальйону патрульної служби поліції спеціального призначення "Київ-1" Головного управління МВС України в Києві.
  • Під час своєї каденції у 2018 році він розлучився із дружиною Інгою та одружився із племінницею своєї колеги по "Народному фронту". У Дарини та Євгена Дейдеїв народилися двоє дітей.
  • У 2020 році Євген Дейдей був помічником керівника головного управління Національної поліції Києва, але того ж року залишив посаду.
  • Проти Дейдея було відкрито декілька кримінальних справ.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!