Депутат вважає, що ЦПК направив "листи до Міністерства фінансів США з проханням накласти санкції проти нього". Про це розповіла його адвокатка Тетяна Костіна на пресконференції, передає 24 канал.

До теми Чому США наклали санкції на Дубінського: основні підстави

В чому звинувачують Центр протидії корупції

Вона зазначила, що, мовляв, свідчення, які Центр протидії корупції наводив у листі до американського відомства, є "брехливими". До прикладу те, що Дубінський вступив у змову з народним депутатом Андрієм Деркачем і намагався чинити вплив на президентську виборчу кампанію у США у 2019 – 2020 роках.

Ба більше адвокатка порівняла цей лист із листом експрезидента-втікача Віктора Януковича до Росії з проханням ввести війська в Україну. А ще поскаржилась, що цей лист і власне самі санкції "порушують недоторканність приватного життя Дубінського".

Що в планах Дубінського

Загалом адвокати депутата планують подати до правоохоронних органів заяви про 4 кримінальні проступки, 5 нетяжких злочинів, 4 тяжкі й 1 – особливо тяжкий. Костіна зазначила, що особливо винні за цими позовами директор ЦПК Віталій Шабунін та виконавча директорка ЦПК Дар'я Каленюк.

Санкції США проти Дубінського: що відомо


США запровадили санкції проти кількох українських громадян / Інфографіка 24 каналу