Деталі заяви Арахамії

Парламентський керівник "Слуги народу" зауважив, що питання санкцій США проти Дубінського все ж розглянуть на найближчому засіданні фракції. Але зроблять це поряд із іншими актуальними питаннями порядку денного. Про це Арахамія заявив у коментарі інформаційній агенції Інтерфакс-Україна.

Актуально Санкції США проти "слуги" Дубінського: чому Зеленський мовчить

Але спеціально скликати з цього питання позачергове засідання ми не будемо,
– наголосив парламентар.

Додамо, раніше заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук повідомила, що вони мають намір вивчити ситуацію щодо внесення депутата Дубінського до санкційного списку США.

Що про це каже сам Дубінський

За словами нардепа, він – "украй здивований небажанням і не готовністю колег по фракції зібратися". Оскільки тут начебто мовиться про санкції, інсценовані неохайними опонентами". І їх недоброзичливці нібито використовують для дискредитації партії "Слуга народу" та президента Володимира Зеленського. Про це Дубінський написав у телеграмі.

Замість того, щоб заслухати мою доказову позицію про безпідставність цих санкцій, і відреагувати на неї, очільник фракції Арахамія чогось ховає голову в пісок, і відкладає цю вкрай необхідну насамперед для партії зустріч,
– зазначив він.

Водночас Дубінській все ж сподівається, що його питання розглянуть на спеціальному засіданні. А нинішній стан справ він назвав "безвідповідальністю та нерозумінням політичної важливості".

"Ще раз хочу повторити. Ключова теза моєї вимоги – зібрати фракцію якомога швидше", – підсумував парламентар.

До теми Дубінський вимагає скликати засідання фракції "Слуги народу" через введені проти нього санкції

Дубінський потрапив під санкції США: головне

  • Окрім нардепа, під удар також потрапили колишній прокурор Костянтин Кулик і екснардеп-утікач Олександр Онищенко. Загалом мовиться про 7 осіб і 4 інформаційні ресурси.
  • Усіх їх звинувачують у втручанні в американські вибори. А саме у причетності до народного обранця Андрія Деркача.
  • Сам Деркач потрапив під санкції з боку США у вересні 2020 року. Його підозрюють у "зв'язках з Росією" і "спробах вплинути на американські вибори" шляхом поширення неправдивих історій про посадових осіб із США.
  • Розвідка США назвала дії Деркача втручанням Росії у президентські вибори. Байден у них брав участь і переміг.
  • Щодо Дубінського, то він із Деркачем провів 2 спільні пресконференції. На них політики заявили про необхідність розслідування нібито корупції з боку Байдена, а також розповіли компанію Burisma (тут працював син Байдена) та "схему доведення України до банкрутства". Наразі "слуга народу" будь-які зв'язки з Деркачем заперечує.