Британські розвідники розповіли, що мають на увазі Адама Делімханова. Сам голова Чечні "здійснював контроль" за тим, що відбувається у вщент зруйнованому загарбницькими військами місті.

До теми Основне завдання – залякування і геноцид: Росія відправила в Україну майже 2,5 тисячі кадирівців

Особовий склад військ Росії – дуже різнорідний

Бойове розгортання такого різнорідного особового складу демонструє значні проблеми Росії з ресурсами в Україні та, ймовірно, сприяє роз'єднанню командування,
– зазначили в Міноборони Британії.

Британські військові кажуть: незважаючи на те, що росіяни тримали Маріуполь в оточенні близько 10 тижнів, стійкий опір українців затримав отримання ворогом повного контролю над містом.

Війська агресора зазнали значних втрат. Аби зламати Маріуполь і розгорнули чеченські сили, кількість яких, ймовірно, сягає кілька тисяч. Сюди входять як добровольці, так і підрозділи Росгвардії.

Російські ЗМІ неодноразово писали про Делімханова у Маріуполі

Зазначимо, що російські пропагандистські ЗМІ неодноразово заявляли про те, що Делімханов перебуває в Маріуполі. Особливо розхвалювали родича Кадирова та чинного депутата Держдуми чеченські медіа. Мовляв, Делімханов "відповідальний за всі напрямки у Маріуполі".

Жодних доказів того, що Делімханов брав безпосередню участь у бойових діях нема, проте у Грозному запевнили: "у безпечних місцях він не відсиджувався". Ба більше, родича Кадирова Путін вже нагородив за участь в війні проти України. З 26 квітня чеченець має звання "героя Росії". Мовляв, це і за так звану "мужність, і за героїзм" – у викривленому розумінні окупантів, звісно.

Читайте також Кадирівці так захопилися мародерством, що крадуть навіть у російських військових, – СБУ

Хто такий Адам Делімханов: коротко

  • Делімханову – 52 роки.
  • У 2006 – 2007 роках він був заступником голови уряду Чечні.
  • Двоюрідний брат Кадирова – депутат Держдуми вже трьох скликань і, звісно, член партії "Єдина Росія"
  • У часи Ічкерії був водієм польового командира Салмана Радуєва, на початку другої Чеченської війни перейшов на бік росіян.
  • Кадиров раніше заявляв, що Делімханов у разі необхідності може стати його наступником.
  • З 2014 року родич Кадирова перебуває під санкціями США. Його неодноразово звинувачували в порушенні прав людини.

Дивіться у відео: в окупантів не вистачає ресурсів для наступу