Зеленський каже, що у телефонній розмові подякував президенту Польщі Анджею Дуді за особисте лідерство в питанні надання членства України в ЄС.

До теми Зеленський говорив з Генсеком ООН про доставку трупів російських солдатів

Неоціненною є й конкретна щоденна допомога нашій країні з боку Польщі.

Стосунки України та Польщі – це спільна історія і, впевнений, спільне європейське майбутнє,
– написав Зеленський.

Також президент України поговорив з очільницею Грузії Саломе Зурабішвілі та прем'єр-міністром Чехії Петрі Фіалою. Вони разом обговорили конкретну допомогу, а Зеленський подякував країнам за підтримку.

Додамо, що президент Польщі Анджей Дуда висловив захоплення мужністю української армії. Окрім того, країна-партнер вже почала надавати підтримку, яка є вкрай необхідною для опору окупанту. Зокрема, мовиться про додаткову зброю, гроші та гуманітарну допомогу.

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дізнаватися важливі новини.

Текст публікації Володимира Зеленського:

У телефонній розмові подякував @AndrzejDuda за особисте лідерство в питанні надання членства Україні в ЄС. Неоціненною є й конкретна щоденна допомога нашій країні з боку Польщі. Стосунки та – це спільна історія і, впевнений, спільне європейське майбутнє.

Поінформував про поточну ситуацію пані Президента Грузії @Zourabichvili_S та Прем'єр-міністра Чехії @P_Fiala. Обговорили конкретну допомогу. Дякую нашим друзям та за підтримку.