Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, вперше можливість займатися хокеєм та фігурним катанням отримали юні мешканці Слов'янська, Краматорська та Костянтинівки.

Незважаючи на відсутність "льоду" у цих містах обласного підпорядкування, кадети та юніори віком від 5 до 12 років із задоволенням скористалися акцією хокейного клубу "Донбас" та благодійного фонду Бориса Колесникова щодо залучення дітей до занять хокеєм і фігурним катанням. Спеціально для новобранців клубом і фондом надані комплекти форми і все необхідне для навчання в ДЮСШ, а для доставки в Дружківку організовані регулярні автобусні рейси, які тричі на тиждень допоможуть юним спортсменам подолати відстань від свого міста до Дружківки і назад.

До слова, перші рейси вже відбулися. Більше 500 новачків у компанії батьків приїхали в Дружківку на відкриття льодового сезону. Урочисту церемонію посвяти кадетів і юніорів в хокеїсти і фігуристи вітальним словом відкрив президент хокейного клубу "Донбас" Борис Колесніков.

"Сьогодні ці діти виходять на лід. Напевно, у найтрагічніший час для нашої батьківщини, для Донбасу. Тим не менш, я впевнений, що з них виростуть справжні чемпіони. Сьогодні всі присутні тут батьки, бабусі і дідусі пам'ятають, що коли ми були дітьми, наша країна була славою і гордістю світового хокею та світового фігурного катання. Дай бог, щоб і наші діти виросли сильними і здоровими, і обов'язково стали такими ж чемпіонами", - зазначив Борис Колесніков.

Підтримати ініціативу глави донецького клубу у цей день зібралися представники керівництва міст, які будуть представлені в ДЮСШ ХК "Донбас". Зусилля донецького клубу по організації виховання майбутнього покоління були оцінені по достоїнству.

"Сьогодні у нас прекрасний святковий день, завдяки якому дітки не лише з Дружківки, але з інших міст мають можливість займатися прекрасними зимовими видами спорту. Сьогодні від імені всіх дружківчан і жителів інших міст хочу подякувати президенту ХК Донбас Борису Вікторовичуа Колесникову за надану нам можливість долучитися до таких видів спорту. Я думаю, що в цей важкий для регіону час це дуже важлива справа - підтримувати підростаюче покоління, підтримувати спорт і зміцнювати здоров'я дітей", - зазначив міський голова Дружківки Валерій Гнатенко.

Мешканка Донецька Наталія Іващенко привела сьогодні на льодову арену Альтаїр в Дружківці свого молодшого сина Захара. Старший син вже багато років професійно займається хокеєм. Сьогодні естафета переходить до молодшого.

"Ми дуже вдячні Борису Колесникову за надану нашим дітям можливість займатися активними видами спорту. Сьогодні в цей нелегкий час це надзвичайно важливо. Ми самі з Донецька, але у зв'язку з подіями які там відбуваються, тимчасово проживаємо в Дружківці. І тому ми відгукнулися на надану можливість і тепер тричі на тиждень мій молодший син займатиметься хокеєм", - сказала вона.

Офіційну частину церемонії завершили символічні слова клятви, вимовлені юними новобранцями, як символ вірності своїм вибором і квітам клубу. Таким чином була відкрита нова сторінка історії ХК "Донбас".

Завершенням свята став показовий хокейний матч, участь в якому взяли команди, складені з учнів школи ХК "Донбас". А в перервах між періодами перед глядачами виступили маленькі фігуристи.

Попереду новачків ДЮСШ ХК "Донбас" чекають трудові будні. Тренування для дітей, які поповнили школу донецького клубу, почнуться вже 2 вересня.