Джерела 24 Каналу в ГУР підтвердили, що під час атаки було пошкоджено А-50. До слова, перед цим Україна знищила два таких літаки.

Дивіться також Залякування чи чергова маячня․ Чому насправді Путін каже, що Бельгія виникла завдяки Росії

Пошкоджено А-50

Джерела зазначають, що під час атаки на авіазавод було пошкоджено один із російських літаків А-50. Раніше ця інформація з'являлась у мережі. Однак не була офіційно підтвердженою.

Цей літак належить до типу розвідників.

Губернатор Ростовської області Васілій Голубєв заявив, що нібито атака у ніч проти 9 березня була масованою. Він навіть заявляв про одного пораненого.

Завод імені Берієва, який опинився під ударом, будує та ремонтує військові транспортні літаки різних типів. Зокрема, Іл-76, А-50, Іл-78. Раніше він виробляв стратегічні бомбардувальники. Серед інших мовиться про Ту-95, Ту-142.

Україна знищила А-50 23 лютого

  • Ввечері 23 лютого повідомили про феєричне привітання окупантів із "дньом защітніка отєчєства". Над Азовським морем вдалося збити вже другий літак А-50. Це була успішна спільна операція Головного управління розвідки та Повітряних сил.
  • На борту збитого літака було 10 окупантів, ніхто з них не вижив. За інформацією "Української правди", яка посилається на власні джерела у ГУР, серед тих, хто був на борту, було п'ять майорів, три капітани, прапорщик та лейтенант.
  • Партизани Маріуполя також долучились до операції, розповів радник мера міста Петро Андрющенко. За його словами, вони опублікували фото російського судна, яке злітало та поверталось на аеродром в тимчасово окупованому Маріуполі. Тобто місцевий спротив стежив за ворожою авіацією.