Літак з американською делегацією приземлився в аеропорту "Бориспіль".


Фото Мирослави Гонгадзе

Згідно з програмою візиту, віце-президент США зустрінеться 21 листопада з президентом України Петром Порошенком і прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

Під час цих зустрічей віце-президент привітає Україну з успішними демократичними виборами, а також відзначить необхідність швидко просуватися вперед з формуванням нового уряду. Віце-президент також обговорить порушення Росією мінської угоди від 5 вересня,
- повідомили в диппредставництві США.

Крім цього, перед від'їздом Джозеф Байден візьме участь у "круглому столі", на якому будуть обговорюватися проблеми подолання корупції в Україні.

Читайте також: США готові посилити вплив на Росію, — Байден

Дружина віце-президента Джилл Байден відвідає українське Агентство допомоги та розвитку, де зустрінеться з переселенцями, а також виступить з короткою промовою на засіданні робочої групи з питань надання гуманітарної допомоги. Крім того, заплановано, що Джилл Байден і дружина президента України Марина Порошенко зустрінуться з пораненими українськими солдатами у військовому госпіталі в Києві.

Разом з Джозефом Байденом в Україну прибула і помічник держсекретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд.

Нагадаємо, раніше посол США в Україні Джеффрі Пайєтт поінформував, що віце-президент США в ході візиту в Україну дасть сигнал українській владі про продовження підтримки американською стороною української влади і територіальної цілісності України.