Перші чутки про начебто "смерть" Сороса з'явилися на сторінці Politics For All Ireland у твітері, передає 24 Канал.

До теми Помер легендарний покерист Дойл Брансон

Чутки про "смерть" Сороса поширив друг Маска

Окрім Politics For All Ireland, які посилалися на начебто підтвердження від родини Сороса, публікацію про смерть 92-річного мільярдера зробив і близький друг Ілона Маска, Метт Воллес.

"Повзуть чутки, що Джордж Сорос щойно помер від серцевого нападу", – написав він у твітері.

Та згодом Воллес видалив публікацію. Але перед видаленням допис набрав понад 500 тисяч переглядів, і чутки вже поширилися. Невдовзі неперевірену інформацію підхопив і турецький канал Haber, проте і вони видалили статтю через деякий час.

Сорос відповів на чутки про свою смерть

Скоріш за все, користувач у твітері, який і почав ці чутки, просто хотів миттєвої популярності. Жодне офіційне ЗМІ не підтвердило інформації про смерть мільярдера, аналогічних заяв не робила і його родина. Та найактивніше новину про начебто "смерть" мільярдера розповсюджували російські пропагандистські канали.

Натомість сам Сорос нещодавно опублікував твіт, в якому відповів усім, хто вже його поховав.

Чутки про те, що в мене стався серцевий напад повністю неправдиві. Я живий і здоровий,
– написав він.

Хто такий Джордж Сорос


Дордж Сорос – американський фінансист угорсько-єврейського походження, філантроп, меценат і фінансовий спекулянт. Мережа фондів Сороса охоплює понад 100 країн по всьому світові.

Що відомо про Джорджа Сороса: останні новини

  • В останньому кварталі 2022 року американський інвестор придбав майже 50 тисяч акцій Тесла. Відтепер в інвестиційному портфелі Сороса є 132 тисячі акцій виробника електрокарів.
  • На Всесвітньому економічному форумі в Давосі Джордж Сорос заявив, що війна в Україні, розв'язана Росією, може стати початком третьої світової.
  • На самому початку повномасшабного вторгнення Росії в Україну Джордж Сорос опублікував твіт, в якому порівняв оборону Києва з облогою Будапешта у 1944 році. Також мільярдер додав, що Росія явно порушує статут ООН і має понести відповідальність.