У кінці серпня під час сутички у Дніпрі патрульний вистрелив у чоловіка. З опублікованого відео з бодікамер стало відомо, що він та його супутниця чинили опір поліції та не реагували на їх вимоги.

Дивіться також Патрульний застрелив чоловіка у Дніпрі: все, що відомо про інцидент

Спроба заволодіти пістолетом

Поліцейська розповіла, що патрульні намагалися затримати супутницю Сілогави – та хотіла втекти на автомобілі. У цей час загиблий, що сидів на пасажирському сидінні, втрутився у ситуацію та почав застосовувати силу до правоохоронців.

За словами патрульної, Джумбері Сілогава завдав їй декілька ударів в обличчя, після чого вона втратила рівновагу та впала. Однак на цьому він начебто не зупинився.

Він намагався, як я бачила своїм периферійним зором, лежачи на одному боці, заволодіти моєю табельною вогнепальною зброєю. Після чого я вже почула постріли,
– пояснила патрульна.

Вона додала, що рішення щодо правомірності дій поліцейського встановлюватиме суд.

Триває слідство щодо інциденту

  • ДБР наголосило, що розслідування справи щодо пострілу у Дніпрі потребує ретельної роботи. Суспільство хоче відповіді вже і зараз, але потрібні неспростовні докази, які ляжуть в основу справи.
  • В останній день серпня суд призначив поліцейському запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту на 60 діб. Це рішення порадувало його колег, які перебували у залі суду. Вони до засідання переконували, що справедливим рішенням було б відпустити його або ж відправити під домашній арешт.
  • Суд обрав "запобіжку" для подруги чоловіка, якого застрелили у Дніпрі – вона також перебуватиме під домашнім арештом. Однак її обмеження м'якші, адже діятимуть лише з 21:00 до 7:00.