"Ми прагнемо розвивати українське підприємництво. Тому створюємо зручний і корисний продукт для малого і середнього бізнесу – Національну онлайн-платформу для підприємців "Дія.Бізнес", – повідомили у проєкті Мінцифри "Дія".

Читайте також: В Україні запустять електронну акцизну марку: коли і що це таке

На онлайн-платформі кожен власник малого та середнього бізнесу знайде важливу інформацію: ідеї, цікаві кейси, перелік сервісів і програм підтримки від держави, а також зможе отримати фахові консультації щодо бізнесу.

Творці порталу пройшли довгий шлях від дослідження ключових точок болю підприємців до пошуку конструктивних рішень разом з експертами, зазначили у відомстві.

"Це – лише частина масштабного національного проєкту з розвитку інноваційного підприємництва. Наступний крок – відкриття консалтингових зон для малого та середнього бізнесу!" – долали в "Дії".

Що таке "Дія"

  • Мобільний додаток, який у лютому запустило Мінцифри.
  • З часом у додатку в електронному вигляді зберігатимуться документи.
  • Наразі там вже можна користуватися цифровим водійським посвідченням та свідоцтвом про реєстрацію. Невдовзі з’являться електронні український та закордонний паспорти, студентські квитки, страхові поліси тощо.
  • До кінця 2020 року уряд планує оцифрувати близько 80% держпослуг та зробити їх доступними через "Дію".
  • Додаток "Дія" доступний для смартфонів на Android та iOS – у Google Play Market та App Store відповідно.

Корисно: Додаток Дія – де завантажити

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно