На яку суму США надали допомоги

Загалом США надали Україні допомоги на 20 мільярдів доларів. Підтримка продовжуватиметься стільки, скільки буде потрібно, заявив голова Міноборони США Ллойд Остін на прес-конференції в Індонезії.

Цікаво Заплатили майже 800 мільйонів фунтів: як Британія продовжує купляти "не російську" нафту

Ми надали понад 20 мільярдів доларів допомоги Україні. І ми продовжимо підтримувати Україну настільки довго, наскільки це буде потрібно,
– повідомив голова Міноборони.

Крім цього, українські військові показують успіхи на полі бою. За словами Ллойда Остіна, завдання партнерів – допомагати Україні, а завдання України – відвойовувати окуповані території.

Зверніть увагу, що адміністрація президента США Джо Байдена просила Конгрес виділити ще 37,7 мільярда доларів як екстрену допомогу Україні.

Читайте також Найгірше попереду, – МВФ про світову економіку у 2023 році

Допомога від ЄС

Лідери держав-членів ЄС та керівництво Єврокомісії ухвалили рішення про фінансування потреб України у 2023 році на суму 18 мільярдів євро. Починаючи з січня наша держава може отримувати щомісяця 1,5 мільярда євро.

Як розповідає 24 каналу економічний експерт Борис Кушнірук, ці кошти варто ще дочекатися, адже комісія не визначила який шляхом надаватиме допомогу.

Зверніть увагу, що усі ці виділені кошти – це лише Євросоюз. Крім цієї допомоги, є особиста підтримка країн Заходу, як от IRIS-T від Німеччини,
– Борис Кушнірук.

Чимало країн віддають Україні техніку та боєприпаси на безоплатній основі, а це також чималі кошти.