Біографія Ігоря Петрашка

Ігорю Петрашку 44 роки. Навчався в університеті "Львівська політехніка", де отримав ступінь бакалавра бізнес-адміністрування.

Читайте також Рада призначила Ігоря Петрашка міністром економіки

Петрашко має диплом МВА бізнес-школи при університеті Вандербілта (США).

Кар’єра

У 1996 – 1999 роках Петрашко працював консультантом з корпоративної реструктуризації у консорціумі компанії під егідою TACIS (Україна).

Протягом року у 2001 – 2002 роках працював у компанії Enron.

До 2004 року Петрашко був на посаді старшого консультанта компанії GlobalSpec (США), відповідав за стратегічне планування та корпоративні фінанси.

Після GlobalSpec до 2007 року Ігор Петрашко працював у московському, а потім у київському представництві компанії Ernst & Young. Тут він керував групою з надання консультаційних послуг із супроводу транзакцій і був партнером.

Ігор Петрашко
Петрашко останні роки працював в агрохолдингу "Укрлендфармінг" / Фото: agronews.ua

До 2013 року очолював інвестиційно-банківське управління інвестиційної компанії Трійка Діалог Україна. У цьому ж році Петрашко був начальником департаменту корпоративного бізнесу "Сбербанку Росії" у Києві.

З квітня 2013 року був заступником гендиректора із залучення інвестицій в компаніях, що входять до складу агрохолдингу "Укрлендфармінг".

Сім'я

Ігор Петрашко має дружину Світлану. Вона навчалась в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. Подружжя виховує сина Максима.