Ситуація на готівковому ринку

У коментарі 24 Каналу, банкірка Анна Золотько нагадала, що на початку минулого тижня курс досить динамічно знижувався та вже до середи досяг мінімальних позначок на рівні 39,7 – 39,8 гривні за долар.

Читайте також Як зміниться ціна долара весною і чи відпустить НБУ офіційний курс

Банкірка зауважила, що лише наприкінці минулого тижня вартість долара трохи зросла, однак, вже в понеділок, після чергової спроби учасників ринку закріпити зростаючий курсовий тренд, гривня стабілізувалася на рівні 39,75 – 39,9 гривні за долар.

Який курс зараз

Станом на 20 лютого курс долара до гривні на готівковому ринку виглядає наступним чином:

  • в банках можна продати в середньому за 39,55 гривні, а купити за 39,98 гривні;
  • в обмінниках купують долар в середньому за 39,67 гривні, а продають – за 39,97 гривні;
  • на чорному ринку купівля долара в середньому на рівні 39,80 гривні, а продаж – 39,90 гривні.

Яким буде курс цього тижня

Анна Золотько не виключає, що протягом цього тижня, користуючись майбутніми виплатами зарплат українцям, учасники готівкового ринку спробують вчергове розвернути курсовий тренд.

Разом з тим підкреслює, якщо ці спроби зрештою не будуть підтримані реальним попитом, суттєвого зростання курсу очікувати не варто.

На мій погляд, курс долара на готівковому ринку протягом цього тижня знаходитиметься в коридорі 39,5 – 40,3 гривні за долар,
– прогнозує Золотько.

До слова, банкір Герман Марченко теж вважає, що цього тижня ситуація на готівковому ринку особливо не буде відрізнятись від попереднього. Тож курс перебуватиме в рамках 39,5 – 41 гривні за долар.