Початківцям щастить

Завдяки своїй волатильності (різкій зміні вартості) крипторинок допоміг величезній кількості інвесторів приміряти на себе статус мільйонерів та навіть мільярдерів.

Зверніть увагу Від проєкту до лістинга: як народжується криптовалюта

  • Так, Джеремі Гарднер став мільйонером до 30 років, перетворивши більшість своїх заощаджень та акцій у криптовалюту у 2013 році, пише SW.
  • Деніел Крокер повірив у криптовалюту у 2012 році і через 8 років купив собі будинок на половину із зароблених грошей.
  • Є й свіжіші приклади. Так, Джавед Хан мав мрію купити Bentley. Він інвестував невелику суму у 2018 році і вже через 2 роки купив автомобіль мрії.

Зрозуміло, що інвестиції в крипторинок – це не лише історії успіху. Для того, щоб такий досвід приніс прибутки, а не втрати, потрібно відповідально підійти до справи. Фахівці криптобіржі Bybit розповіли 24 каналу, як стати інвестором-початківцем.

Чому саме ринок криптовалют

Наразі перед інвестором є безліч можливостей: метали, енергоносії, акції компаній, фондові індекси тощо. З-поміж них криптовалюти вирізняються своєю волатильністю. Тобто ціна може відносно швидко змінюватися. Це дозволяє отримувати значно вищий прибуток від інвестиції (хоч і ризики теж вищі).

Сьогодні висока волатильність створює більший потенціал прибутку. А якщо додати до цього можливість цілодобової торгівлі, низькі комісії, то стає зрозуміло, чому так багато інвесторів-новачків починає переходити на криптовалюту саме зараз,
– кажуть фахівці Bybit.

І справді, лише подивіться, як стрімко змінювалася ціна головної криптовалюти світу – біткойна – протягом років.

Крім того, криптовалюти ще й привабливі своєю простотою, особливо для інвесторів-початківців.

  • Наприклад, щоб торгувати акціями компаній, потрібно шукати закордонного брокера, відкривати рахунок за кордоном або платити величезний спред на українському фондовому ринку, який лише зароджується.
  • Для криптовалют достатньо ж знайти лише надійну криптобіржу. Відкриття рахунку, поповнення та виведення грошей відбувається швидко та зручно.

У Bybit зазначили, що намагаються зробити процес внесення депозитів на обліковий запис користувача максимально простим і зручним. Баланс можна поповнити з використанням всіх звичних способів онлайн-оплати за гривню, долари чи євро.

Як почати інвестувати на криптобіржі

Початківцям обов’язково потрібно пройти навчання, щоб розуміти, як власне торгувати на біржі, які є основні стратегії та яких помилок уникати. Bybit пропонує безплатне навчання для своїх користувачів.

А далі потрібно просто зареєструватися, пройти верифікацію, поповнити баланс і – ви готові до криптотрейдингу.

До речі, Bybit дає купон на 10 USDT (це 10 доларів США) тим, хто зареєструється на платформі до 31 травня 2022 року. Якщо поповнити баланс протягом 7 днів після реєстрації, то можна збільшити свій бонус до 3 000 USDT в залежності від суми поповнення. USDT можна витрачати на комісії при торгових угодах з криптовалютою.

Бонус можна буде використовувати як маржу для трейдингу і тим самим збільшувати обсяги угоди для збільшення прибутку,
– пояснюють фахівці Bybit.

Зареєструватися та отримати бонус можна за посиланням.

Що відомо про Bybit

В останні місяці біржа Bybit неодноразово входила до топів за обсягом трафіку серед криптобірж. Популярність платформі забезпечують постійно зростаючий вибір торгових пар та можливостей не тільки для трейдингу, але й для інших цілей криптоінвесторів будь-якого рівня підготовки.

Далі більше

Важливо, що потенціал крипторинку ще й близько не вичерпаний. Зараз його капіталізація складає 1,87 трильйона доларів, за даними CoinMarketCap. Історично ця сума лише зростає. Тож, що скоріше ви, як інвестор, долучитеся до ринку майбутнього, то більше переваг від цього отримаєте.