Таку заяву зробила посол США в Україні Марі Йованович, передає "РБК-Україна".

Читайте також: Заступник держсекретаря США пояснив, як боротися із "російською загрозою" в Інтернеті

За її словами, інтерес з боку американських компаній вести бізнес в Україні є досить великим.

"Це особливо справедливо щодо енергетичного сектору, який ви зазначили. Так, ви згадали сфери найбільшої зацікавленості – це атомна енергетика, газовидобуток, звичайно, також нафта та альтернативні джерела енергії. Є досить великий інтерес. Я сподіваюся, що незабаром можна буде вийти з конкретними оголошеннями", – підкреслила дипломат.

Водночас вона зауважила, що цьому контексті важливо створити антикорупційний суд для впевненості інвесторів у тому, що після виникнення бізнес-спору суд його справедливо вирішить.

"Якщо, скажімо, закон про приватизацію буде ухвалено, то це відкриє величезні можливості не тільки для американських компаній, але, чесно кажучи, і для українських компаній і компаній з інших зарубіжних країн. Україна має дуже багато можливостей", – додала посол США.

Крім того Марі Йованович переконує, що за останні чотири роки США та Україна дуже тісно співпрацювали, оскільки інтереси збігаються у багатьох сферах.

Читайте також: Шлях боротьби з корупцією в Україні ще не пройдений, – посол США

Ми відстоюємо суверенітет і територіальну цілісність України, а також дуже активно співпрацюємо з країною в сфері безпеки. Але не менш важливо, що ми працюємо разом, щоб Україна була міцною зсередини. Тільки сильна Україна зможе протистояти зовнішній агресії. Тільки сильна Україна зможе забезпечити добробут свого народу. А щоб побудувати таку сильну Україну, керівництво країни має рухатися вперед у реформах і в боротьбі з корупцією в тому числі в судовій реформі та створенні антикорупційного суду. Саме таким чином можна залучити інвестиції та створити нові робочі місця. Це і є шлях України в майбутнє,
– констатувала вона.