Як тепер будуть здійснюватись SWIFT-перекази через "Приватбанк"

Для українців, які перебувають у Чехії, "Приватбанк" прибрав комісію у SWIFT-переказах. Йдеться про платежі, які здійснюються саме в Україну.

Читайте також В Україні добуватимуть більше газу: з'явилося три додаткові свердловини

Представники "Приватбанку" пояснили, що ця інновація була введена для того, аби українці, які перебувають у Чехії могли фінансово допомогти своїм родинам в Україні та безперешкодно здійснювати донати на армію. Щоб отримати SWIFT-перекази в кронах без додаткової комісії, громадянин має скористатися сервісом Citibank EUROPE PL.

Повідомляється, що "Приватбанк" відкрив новий кореспондентський рахунок в Citibank N.A. в чеській національній валюті. Представники банку заявляють про бажання вибудовувати нові зв'язки з іншими європейськими фінустановами.

Щоб здійснити міжнародний SWIFT-переказ необхідно сформувати спеціальні реквізити. Для цього потрібно скористатися сервісом "Приват24".

Головні переваги отримання SWIFT-переказів через Приватбанк – відсутність обмежень за сумою, можливість онлайн відстеження переказів, спеціальна лінія підтримки для одержувачів SWIFT-переказів,
– повідомляють представники "Приватбанку".

У фінансовій установі повідомили, що кошти надходять на рахунок протягом 24 годин. Однак, близько 40% від усіх переказів зараховуються до 5 хвилин.