Мита скасували достроково

В уряді Великої Британії повідомили, що тарифи знизять до нуля, а всі квоти скасують на прямий запит президента України Володимира Зеленського. До слова, угода про вільну торгівлю мала повноцінно запрацювати для України з 2023 року.

Увага ЄС планує повністю відмовитися від російського газу до 2027 року

Передусім це стосується аграрної та промислової продукції

Вважають, що цей крок також дасть поштовх для українського бізнесу, який бере участь у ключових експортних поставках, таких як ячмінь, мед, консервовані помідори та птиця.

Ми непохитно підтримуємо Україну в цій боротьбі і будемо працювати, щоб Україна вижила та процвітала як вільна і суверенна нація,
– зазначила британський секретар міжнародної торгівлі Енн-Марі Тревельян.

Наразі середнє мито на український імпорт становить близько 22%.

Крім того, у британському уряді заявили, що накладуть додаткові заборони на експорт продукції до Росії, зокрема готівку, морські товари та технології, а також енергетичні товари.

Допомога від Великої Британії

Володимир Зеленський та Борис Джонсон 23 квітня провели чергову розмову, прем'єр-міністр Великої Британії пообіцяв, що його країна продовжить надавати Україні різну військову допомогу.

Нещодавно також стало відомо, що Велика Британія надасть Україні кредитні гарантії на 500 мільйонів доларів . Ці гроші розраховані на пом'якшення економічних наслідків злочинних дій Росії.

Зауважте – Джонсон підтримав Україну: дивіться відео