Для чого Зеленський їде у Давос

Перемовини між президентом України Володимиром Зеленським та Джеймі Дімоном – виконавчим директором банківського холдингу JPMorgan Chase & Co мають відбутися під час Всесвітнього економічного форуму. Захід триватиме з 15 по 19 січня.

Читайте також Курс в банках опустився, а в обмінниках виріс: яка вартість долара після вихідних

Це не єдина запланована зустріч Зеленського на цей раз. Під час своєї поїздки, український лідер також має провести переговори з президентом Швейцарії Віолою Амхерд. Варто зауважити і те, що президент України публічно виступить під час форуму – 16 січня, на панелі "Досягнення безпеки та співробітництва у фрагментованому світі".

Як розвиваються переговори з JPMorgan

У вересні цього року відбувалася зустріч представників холдингу і президента України. Тоді керівник відділу управління активами та капіталом JPMorgan Мері Ердоес організовував перемовини Зеленського з американськими лідерами фінансового ринку.

Саме у вересні президент України зустрівся з Кеном Гріффіном з Citadel та Джоном Греєм з Blackstone Inc. Український лідер провів переговори, відносно фінансування проєктів, які мають на меті відновлення української території.