Ця допомога розрахована на вимушено переміщених осіб з зони бойових дій, осіб, які втратили або у яких пошкоджено житло, осіб, які проживають поблизу лінії фронту та людей, які надають прихисток для ВПО.

Цікаво Як українським переселенцям отримати 1050 доларів від Данії

Сума допомоги складає 2220 грн на одну особу і надаватиметься одним траншем протягом трьох місяців до липня 2023 року.

Як отримати виплати

Звернутися за призначенням допомоги можна на гарячу лінію організації "Людина в біді" за номером телефону 0 800 210 174 або написати на електронну пошту hotline.ukr@peopleinneed.net. Якщо додзвонитися не вдасться, можна звернутися у фейсбуці.

Виплата допомоги буде здійснюватися на банківську картку "Приватбанк". Якщо немає зареєстрованої банківської картки або не вірно вказано реквізити, клієнт отримує повідомлення з контрольним номером переказу PrivatMoney.

Допомогу через платіжну систему PrivatMoney з контрольним номером можна отримати в Приват24, ТСО, банкоматі у відділенні "Приватбанк" чи за телефоном 3700 – на картку "Приватбанк".

Про організацію "Людина в біді"

Чеська гуманітарна організація "Людина в біді" (People in Need) почала свою роботу в Україні у 2003 році та розгорнула проєкти у 23 областях України з початком повномасштабного вторгнення у лютому 2022.

"Людина в біді" допомагає постраждалим від війни, надаючи необхідні продовольчі та промислові товари, засоби гігієни, допомагає у відновленні житла, надає психосоціальну підтримку та грошову допомогу.