Організація тимчасово не прийматиме заявки від українських сімей з 23:00 14 серпня. Про це йдеться у дописі ЮНІСЕФ на офіційній сторінці у фейсбуці.

До теми Виплати для українців від міжнародних організацій: детальна інструкція, як отримати

ЮНІСЕФ призупиняє прийом заявок на виплати для українських сімей

У дописі організації мовиться, що з 14 серпня вона тимчасово припинить прийом заявок на виплату фінансової допомоги для українських сімей у межах програми "Спільно". Причиною цьому є те, що ЮНІСЕФ не встигає обробити ті заявки, що були подані українцями раніше.

Це необхідно для опрацювання заявок та виплат родинам, які відповідають критеріям програми, що подали заявки після 15 червня і ще не отримали допомогу,
– пояснюється у повідомленні.

До слова, у ЮНІСЕФ також зазначили, що заявки, подані до 23:00 14 серпня, будуть опрацьовані. Інформацію щодо відновлення можливості подання запитів в організації обіцяють оприлюднити згодом.

Зверніть увагу Пенсії до кінця року підвищать: кому і на скільки

Скільки людей вже отримали виплати

Разом з тим в ЮНІСЕФ повідомили, що станом на 10 серпня вони вже надали допомогу понад 112 тисячам українських родин, які виховують загалом 331 тисячу дітей. Серед неповнолітніх, які отримали фінансову допомогу від організації, – 33 тисячі дітей з інвалідністю.

Зазначається, що загалом у межах програми "Спільно" ЮНІСЕФ надасть фінансову допомогу до 265 тисячам українських сімей. Нагадаємо, що за програмою, українські родини отримують 2 200 гривень на кожного члена сім'ї протягом 3 місяців.

До речі По 2220 гривень на людину щомісяця: як біженцям оформити міжнародну допомогу

Вас може зацікавити – в Україні арештували російські активи на майже мільярд гривень: дивіться відео