Значну частину складають реінвестиції. Про це розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

До речі Нові можливості для інвестицій: українцям дозволили купувати акції Pfizer

За словами політика, перед новою очільницею Міністерства економіки Юлією Свириденко постали важливі завдання. Зокрема, це робота з іноземними інвесторами та подальше покращення інвестиційного клімату.

Збільшення інвестицій в Україну

Іноземці поступово збільшують розміри своїх інвестицій в Україну. Шмигаль порівнює, що у 2017 році ця цифра становила 3,7 мільярда доларів, а у 2018 — 4,5 мільярда.

До слова, торік відтік прямих іноземних інвестицій сягнув 868,2 мільйона доларів, а приплив – 5,86 мільярда.

Зауважимо, що прямі іноземні інвестиції – це закордонні інвестиції, величина яких сягає понад 10% статутного капіталу. Відтак це дозволяє зацікавленій стороні мати право на участь в управлінні підприємством.

Текст з поста Дениса Шмигаля:

За ІІІ квартали 2021 маємо рекордний рівень прямих іноземних інвестицій за останні роки — сальдо ПІІ склало 4,8 млрд доларів. Для порівняння, за весь 2017 рік було 3,7 млрд доларів, а за весь 2018 — 4,5 млрд доларів. Значна частина інвестицій, яка зараз надходить — це реінвестиції. Тому одне з важливих завдань перед новою очільницею Міністерства економіки — це робота з іноземними інвесторами та подальше покращення інвестиційного клімату в Україні.