Вже давно не секрет, що саме хороша практична освіта та знання англійської мови відчиняють двері у найпрестижніші компанії світу. Що важливо, працювати у них можна і дистанційно, інвестуючи при цьому у рідну країну. Де шукати навчальний заклад, який дасть змогу здобути європейську освіту та отримати роботу мрії, читайте у матеріалі 24 Каналу.

До теми Корисно навіть відмінникам: чому важливо готуватися до НМТ і які курси обрати

Де в Україні здобути якісну європейську освіту

Чимало українських учнів мріє про Кембридж, Оксфорд та інші топові виші світу. Однак вступити туди без серйозної підготовки та набутої бази різносторонніх знань, зокрема англійської мови, неможливо. Тож варто завчасно подумати про навчальний заклад, що закладе міцний фундамент для подальшої кар'єри.

На щастя, сьогодні розпочати підготовку до блискучого майбутнього у найстаріших та найвідоміших університетах світу – легко. У цьому допоможе перша та найбільша дистанційна школа України "Оптіма". Тут пропонують сучасну освіту, авторські навчальні матеріали, постійну підтримку від вчителів, цікаве навчання у комфортному для дитини ритмі та навіть більше.

Так, нещодавно "Оптіма" офіційно отримала статус Кембриджської міжнародної школи. Тож тепер, відповідно до сертифіката виданого Cambridge University Press & Assessment, навчальний заклад має право реалізовувати міжнародні освітні програми Cambridge online.

Це досягнення – більше, ніж визнання високих освітніх стандартів "Оптіми". Насамперед новий статус відкриває неймовірні можливості для українських школярів, які прагнуть здобути якісну міжнародну освіту. При цьому навчатися можна з будь-якої точки світу. А щоб приєднатися до уроків, дитині знадобиться лише інтернет. Так, кожен учень зможе готуватися до міжнародних іспитів, продовжуючи своє навчання, незалежно від обставин та місця проживання.

Чому варто обрати Кембриджську міжнародну школу

У Кембриджській міжнародній школі вдасться не просто здобути хорошу європейську освіту, але й прокачати рівень англійської. Усе тому, що програми у школі викладатимуть виключно англійською мовою. Важливо, що робитимуть це ті викладачі, які мають необхідні сертифікати та право викладати за програмами Кембриджу.

ОПТИМісти зможуть вивчати різні предмети англійською, розширюючи свій словниковий запас та базу знань. Таким чином, вони зможуть вільно планувати свою подальшу освіту, кар'єру або наукову діяльність в будь-якій країні світу,
– зазначають представники "Оптіми".

Тут додають, що зараз триває активна розробка курсів. Їх планують запустити з наступного навчального року.


Чому варто обрати Кембриджську міжнародну школу / Shutterstock

Переваги навчання в "Оптімі"

“Оптіма” пропонує чимало переваг для батьків та учнів. Серед основних варто виділити:

  • Більше часу для підкорення нових вершин. Дитина зможе здобувати освіту за індивідуальним графіком та не витрачати час на добирання до фізичного навчального закладу.

  • Зручний формат. Кожен може навчатися, перебуваючи у будь-якій точці світу. Головне – мати доступ до інтернету.

  • Ефективність навчання. Учні, які навчаються дистанційно, демонструють чудові результати під час складання ДПО і НМТ, швидко опановують нові навички та отримують прикладні знання.
    У навчальних матеріалах, які пропонують школярам, немає зайвої інформації. При цьому освоїти її можна у комфортному темпі. А доступне подання матеріалу та численні інтерактивні елементи допоможуть втримати увагу, навіть найбільш непосидючих дітей.

  • Увага та підтримка. “Оптіма” гарантує постійну комунікацію між викладацьким складом, батьками та учнями. Також підтримку школярам надають тьютори. Також школа пропонує отримати консультації професійного психолога.

  • Розвиток. Навчання в “Оптімі” гарантує дитині всебічний розвиток. Їй не доведеться цілодобово гризти граніт науки. Вона матиме час і на відпочинок, і на відвідування курсів та секцій.

І цим переваги дистанційної школи не обмежуються. Адже тепер “Оптіма” – ще й частина елітної мережі Кембриджських шкіл. А це – беззаперечний аргумент, що тут надають насправді якісну освіту світового рівня.

А познайомитися та переконатися у високій якості освітніх матеріалів, уроків, контрольних завдань кожна дитина може вже сьогодні. Для цього варто скориставшись безоплатним демодоступом на 14 днів. Цей невеличкий крок допоможе прийняти виважене рішення про подальшу освіту дітей.