Про це розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський. Традиційного святкування в освітніх закладах не було, натомість учні завершили навчання дистанційно.

До теми Якщо не буде екстремальних ситуацій, з 1 вересня школи у Львові відкриють, – Садовий

У КМДА вірять, що восени учні повернуться за парти

У час повномасштабної війни це свято для учнів, освітян та батьків набуває нового змісту. Кожен із нас вірить, що восени дітвора зможе повернутись до навчання, спілкуватись з однолітками та отримувати нові знання,
– наголосив Мондриївський.

У столиці у 2022 році завершують навчання за програмами Нової української школи 34 тисячі випускників 4-х класів. Свідоцтва про базову середню освіту отримають більше ніж 26 тисяч дев’ятикласників. Повну загальну освіту отримали понад 17 тисяч одинадцятикласників.

У столиці завершують навчання і учні з окупованих територій

Також у Києві завершують навчання і учні з тимчасово окупованих регіонів України або тих, де тривають бойові дії. Загалом таких у столиці 709, з них 78 отримають атестати про закінчення школи.

Читайте також "Я вірю в кожного з вас": Тіна Кароль і Тарас Тополя натхненно привітали з останнім дзвоником

У Києві готуються до нового навчального року

За словами заступника голови КМДА, зараз у Києві вже розпочалась підготовка до нового навчального року. Передусім влада спрямовує ресурси, аби полагодити ті приміщення, які пошкодили окупанти.

Окупанти масово руйнують українські заклади освіти

  • Російська армія пошкодила 1800 закладів освіти в Україні. Деякі з них зруйновані вщент.
  • Ще у квітні міністр освіти Сергій Шкарлет заявляв, що більше ніж сотню закладів відновити буде неможливо. З цього часу ця цифра зросла, адже окупанти продовжують обстріли цивільної інфраструктури.
  • На тимчасово окупованих територіях сили агресора намагають нав'язати свою систему освіти і викорінити все українське. У понищеному Маріуполі вони вже заявили про плани деукраїнізовувати дітей.

Тим часом в Росії надувний солдат кличе росіян на війну: дивіться у відео