Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда. Та акцентувала, що проєкт реалізовують завдяки підтримці Нідерландів і благодійного фонду Life Line Ukraine.

Читайте "Ризикуємо втратити ціле покоління": чим небезпечні втрати в освіті України через війну

У Києві ветерани зможуть пройти IT-курси

Навчання почнуть із підготовки тестувальників якості програмного забезпечення. Адже це найшвидший спосіб освоєння нової IT-спеціальності. У майбутньому ветерани також зможуть вивчати інші програми та навички, аби розвивати знання та досвід в IT-секторі.

Також, за словами Хонди, ветерани після успішного проходження курсів гарантовано зможуть працевлаштуватися в іноземній компанії та працювати дистанційно.

Реєстрація на курси вже стартувала. Форму реєстрації, як і вимоги до кандидатів, можна знайти за посиланням.

Цікаво "На крові довели": чи треба було викидати історію України зі списку обов'язкових предметів НМТ

Українці зможуть безкоштовно практикувати англійську

  • ENGin пропонує українцям віком 10 – 35 років безкоштовно практикувати розмовну англійську онлайн. Для цього потрібно зареєструватися на відповідній платформі.
  • На учасників чекають щотижневі індивідуальні заняття з іноземним волонтером. Зокрема, програма орієнтована на підлітків 10 – 17 років.
  • Аби взяти участь у програмі, треба вже мати базовий рівень англійської мови, доступ до Інтернету для відеочату зі своїм волонтером та можливість приділяти заняттям годину на тиждень.
  • Щоб приєднатися, необхідно зареєструватися на платформі та очікувати подальших інструкцій.