Очільниця партії Олена Шуляк заявила, що такий абсурд ніколи не підтримають нардепи від "Слуга народу" у парламенті. І додала, що це порушення конституційного права на освіту, передає Освіта 24.

Дивіться також Чи заборонять дітям ухилянтів вступати до вишів: у Раді зробили заяву

Керівники "слуг" прокоментували скандальну заяву Івченка

Також Шуляк акцентувала на демократії в Україні й боротьбі за цінності свободи.

А те, що пропонує Івченко, більше схоже на феодальне взяття в заручники дітей,
– вважає керівниця партії.

️Тож ніхто ніколи не буде робити крайніми дітей за вчинки дорослих, резюмувала вона.

Очільник фракції "Слуги народу" у парламенті Давид Арахамія також заявив про спростування "чергового фейку, який розлетівся у ЗМІ".

Ніхто не збирається обмежувати дітей у праві на освіту. Таких планів у Верховної Ради немає, не було і не буде! Навіть в контексті змін до правил мобілізації,
– заявив Арахамія.

Зазначимо, що незабаром нардепи мають погодити у другому читанні законопроєкт №10449, який передбачатиме певні зміни для військовозобов'язаних.

Дивіться також Чи матимуть право на відстрочку викладачі, аспіранти і докторанти

Чому виник розголос про "заборону дітям ухилянтів вступати до вишів"

  • Нардеп та член комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Вадим Івченко заявив в інтерв'ю "Телеграфу", що політичне керівництво України запропонувало не дати можливості дітям ухилянтів вступати до вишів.
  • Ця заява набула розголосу.
  • Натомість нардепка та членкиня комітету з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина повідомила, що жодних норм про позбавлення дітей ухилянтів права на освіту немає ні в чинному законодавстві, ні в будь-яких законопроєктах. А наведені цитати – це особисті роздуми нардепа.