Зокрема, чи успішно вони зареєструвались на тестування. Адже кільком тисячам осіб треба підкоригувати інформацію.

Дивіться також Як дорослому вступнику стати студентом омріяного вишу: дієвий лайфхак до НМТ

Майбутнім учасникам НМТ радять перевірити стан реєстрації

За результатами оброблення реєстраційних документів понад 6000 тисяч вступників / вступниць отримали від регіональних центрів оцінювання якості освіти в персональних кабінетах повідомлення про потребу в доопрацюванні наданої інформації та/або копій документів і не усунули недоліків.

В УЦОЯО кажуть, що здебільшого причинами надсилання такого штибу повідомлень є завантаження скриншота електронної копії документа в мобільному застосунку Дія замість сканкопії або фотокопії документа, що посвідчує особу, або завантаження копії документа, що підтверджує інформацію про освіту, що не відповідає вимогам.

Виправити помилки й повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру оцінювання якості освіти потрібно якнайшвидше, але не пізніше 15 квітня,
– наголошують в УЦОЯО.

Після надсилання документів на оброблення радять також заглядати до персонального кабінету, щоб не пропустити важливого повідомлення.

Звертаємо особливу увагу на таке: якщо вступник / вступниця не усуне недоліків, на які за результатами оброблення вказав регіональний центр оцінювання якості освіти, йому / їй буде відмовлено в реєстрації для участі в НМТ,
– резюмували у Центрі.

  • Раніше ми також інформували, якими є найпоширеніші помилки під час реєстрації на НМТ-2024. Про це читайте за посиланням.