Так, цього року учасники мультитесту не можуть винести з аудиторії свої чернетки після складання іспиту. Зокрема, якщо на аркуші записані умови завдань.

Дивіться також Який бал НМТ у 2024 році дасть можливість вступити у медичний виш

Чи можна забрати чернетку після складання НМТ

Відповідні зміни до Регламенту роботи тимчасових екзаменаційних центрів вніс наказ Українського центру оцінювання якості освіти.

Так, під час складання НМТ учасник має право користуватись чернеткою і робити на ній записи або числові розрахунки. Але її під час виходу на перерву між двома блоками мультитесту учасник має залишити на своєму робочому місці.

Після складання іспиту учасник НМТ має повернути свою чернетку старшому інструктору і лише після цього поставити свій підпис в аудиторному протоколі.

Старший інструктор натомість після завершення тестування має передати зібрані чернетки разом з аудиторними протоколами та індивідуальними картками учасників відповідальному за екзаменаційний центр.

Чи має право учасник відмовитися показати чернетку

Якщо учасник НМТ відмовиться повернути чернетку інструктору, той має попросити показати чернетку.

Якщо у чернетці немає записів, що містять завдання тесту, старший інструктор може дозволити забрати її з собою.

Якщо ж на чернетці є записи, що містять умови завдань, учасник зобов'язаний повернути ці матеріали співробітникам екзаменаційного центру.

Для розв'язання конфліктної ситуації старший інструктор може запропонувати учаснику НМТ переписати його відповіді на новий аркуш, який буде дозволено забрати з собою.

  • Раніше ми інформували детально про те, що мають знати учасники цьогорічного НМТ. Усі деталі читайте тут.