Здобути нові знання українським дітям допоможуть спеціальні курси. Їх можна пройти безкоштовно.

Читайте Як обрати онлайн-школу, якщо ви не хочете відправляти дітей на офлайн-навчання

Що це за курси

Курси з порадами запропонувало Міністерство цифрової трансформації України від "Дія.Цифрова освіта". Освітні курси побудували у розважальній формі. Дітей навчатимуть експерти та зірки. Вчителям при цьому радять використовувати запропоновані "Дією" освітні серіали під час навчання.

Які курси пропонують школярам

  • "Підприємництво для школярів": як знайти свою бізнес-ідею, перевірити її, зробити продукт популярним, знайти клієнтів та фінансування для бізнесу.
  • "Вступ: діджитал-маркетинг для школярів та студентів": про основи та стратегію діджитал-маркетингу, вебсайти, роботу з соцмережами, контекстну рекламу та Google-аналітику.
  • "Штучний інтелект для школярів": що таке штучний інтелект, як і де його використовують та як опанувати відповідну професію.
  • "Як стати YouTube-блогером": як шукати ідеї для власних відео, оформлювати YouTube-канал, аналізувати конкурентів та монетизувати канал.
  • "Нові цифрові професії": розповідь про сучасні професії та поради, як у них стартувати.

Важливо Львів першим серед міст в Україні вводить єдину електронну систему для шкіл: як вона працюватиме

Де пройти безкоштовні онлайн-курси для вчителів

Українські учителі також мають чимало можливостей, аби покращити свої знання. Для навчання педагогів вітчизняні IT-фахівці розробили чимало якісних освітніх онлайн-платформ. Серед лідерів ринку – EdEra та Prometheus. Ці платформи якісні та доволі прості, мають широкий вибір різноманітних курсів. Також чимало пізнавального та корисного – на платформі дистанційного навчання ВУМ online. Є в Україні також і фахові онлайн-платформи, як-от онлайн-курси "На урок".

Як навчатимуться діти в Україні – пояснив освітній омбудсмен Сергій Горбачов: дивіться відео